Dámy, nechte se hýčkat

Slunečné dny jsou za námi a plískanice naopak před námi. Kratší dny a deštivá obloha nám způsobují horší náladu, podráždění a jiné obtíže. Je na čase začít s tím bojovat - odpočinout si, načerpat energii a dobrou náladu po boku kamarádek či partnera na příjemném místě. Proto však nemusíte jezdit přes půl světa. Vyrazte do českých lázní!

Čechy, Morava, Slezsko – za pár hodin můžete ležet ve voňavé koupeli a „vypnout“.  Dva dny jsou prima, čtyři výtečné a po týdnu si budete připadat jak v nebi. Nechcete si to vyzkoušet?

S „babincem“ po Česku

Stres, děti, práce, domácnost, manžel a k tomu nepříjemné počasí – to udolá i tu nejodolnější z nás. A pokud spoléháte, že vás z toho dostane hodina spánku o víkendu navíc, doufáte marně. Podzim je pro speciální relaxační lázeňské programy jako dělaný. Seberte své kamarádky a udělejte si na pár dní volno, vaše tělo i rodina to ocení. Procedury, vycházky, sauna, masáže, spánek, smích - zkrátka relax. Nezní to dobře?

Každý podle svého gusta

Mnoho lázeňských míst nabízí speciální relaxační programy, po kterých se budete cítit jako v ráji. Užít si můžete netradiční procedury, jako jsou třeba čokoládové či medové detoxikační masáže, rašelinové zábaly, suché uhličité koupele nebo exkluzivní pleťová maska s použitím 24 karátového zlata.

lázně.jpg

Tu si můžete dopřát například v Mariánských Lázních. V nabídce najdete i tradiční služby s využitím jedinečných přírodních léčivých zdrojů, např. minerálních pramenů a lázeňských vodoléčeb. Ty promasírují vaše svaly, ulehčí ztuhlým zádům a celé tělo bude skvěle relaxovat. Nechte si napravit „polámaná“ záda v lázních Bludov či Třeboň.

Štíhlá a fit

V lázních můžete zatočit i se svými proporcemi. Vyberte si některý ze zeštíhlujících programů, které jsou pro Vás připraveny v lázních Lednice, Jáchymov, Jeseník nebo Libverda. Nezapomeňte přibalit plavky i kraťasy s tričkem do tělocvičny. Připravte se na pohybové aktivity jako aqua aerobic či fitness. K tomu vhodná detoxikační dieta, speciální procedury (jako například lymfatické masáže) a po pár dnech můžete odjíždět s vylepšenou siluetou.

I s muži se počítá

Nebo si raději přejete odpočívat po boku partnera? Žádný problém, i pro ně jsou vytvořeny programy na míru. Třeba manažerské v lázních Velichovky, které se zaměřují především na antistresové kúry a masáže. Nebo romantické jako překvapení? Co takhle společná perličková lázeň se sklenkou sektu, partnerská aroma koupel, lenošení ve venkovní jacuzzi nebo večeře při svíčkách? Popřemýšlejte a vyrazte do českých lázní.

lázně3.jpg


Více informací o široké nabídce a šíři relaxačních a wellnessových lázeňských programů najdete na portále www.ceskelazenstvi.cz.

Dámy, nechte se hýčkat patří do témat

Přidat příspěvek k tématu

* Povinné pole

Relaxace a wellness patří do témat

Adresář

Diskutujte na téma Relaxace a wellness

Píšeme jinde


Zdravě.cz na Facebooku